Szukasz czegoś
absolutnie wyjątkowego?

Jesteśmy nieszablonowym i oryginalnym rozwiązaniem, które połączy Twoich gości weselnych w jedną, wielką i zgraną rodzinę. Nasza technologia to najmodniejszy sposób na rozrywkę w tym sezonie ślubnym. Możesz zaskoczyć swoich gości zabawami i atrakcjami, których nie doświadczyli jeszcze nigdzie! Nie szukaj dalej, bo właśnie znalazłeś najlepszy pomysł na wesele w 2021 roku!

HAPPYWED to zabawy i atrakcje, w których weźmiesz udział dzięki smartfonowi. Wystarczy, że poprosisz swojego DJ’a lub wodzireja o skorzystanie z HAPPYWED, a wszystkich gości pochłonie zabawa. Pozwól naszej technologii spełnić Twoje marzenia o idealnym przyjęciu. I co ważne, nie zapomnij smartfona na wesele!

Nie kupuj kota w worku

Zwłaszcza jeśli w grę wchodzi dzień, którego nie można powtórzyć. W trakcie Twojego wesela wszystko musi być idealne.
Aby przekonać się, że HAPPYWED jest dla Ciebie, zobacz demo i baw się doskonale!
Poznaj HAPPYWED bliżej!

Tworzymy jedną,
wielką rodzinę

Zabawy, które oferuje Ci HAPPYWED, wywołują ogrom pozytywnych emocji, dużo radości, śmiechu i wzruszeń. Zaangażowani będą wszyscy goście bez względu na wiek i nastawienie do weselnych atrakcji. Jeśli marzy Ci się połączenie wszystkich zaproszonych na wesele w jedną, wielką rodzinę, to HAPPYWED z pewnością spełni tę potrzebę. Nudzących się przy stołach gości nie przewidujemy!

Wśród zabaw dostępnych w HAPPYWED znajdziesz m.in. takie, które pozwolą gościom poznać lepiej Ciebie i Twoją Drugą Połówkę, zintegrować się obu rodzinom i stworzyć mnóstwo pamiątkowych zdjęć.

ATRAKCJE WESELNE

QUIZ O MŁODEJ PARZE

Kto oszczędza każdy grosz, a kto w 3 dni magicznie trwoni całą wypłatę? Kto codziennie wyprowadza psa, a kto nie pamięta, jak Burek ma na imię? Kto wie wszystko o Parze Młodej? Rodzice czy najbliżsi przyjaciele? A może daleki kuzyn z Ameryki? Pora to rozstrzygnąć w czasie quizu, w którym udział może wziąć każdy gość weselny.

FILMOWE LOVE STORY

Para Młoda przygotowuje film lub animację, która opowiada historię ich związku. W kilku kluczowych momentach następuje pauza i pytanie „co było dalej?” z kilkoma wariantami odpowiedzi. Goście weselni mogą typować, jaki jest ciąg dalszy opowieści. Ta ciekawa forma przedstawienia swojej historii to kopalnia świetnej zabawy. 

POSZUKIWANIE SKARBÓW

Zabawa zaprojektowana z myślą o najmłodszych gościach weselnych oraz tych, którzy uwielbiają zagadki. Aby doskonale się bawić, wystarczy szukać ukrytych na sali kodów QR, skanować je telefonem i rozwiązywać łamigłówki. Dla najbardziej spostrzegawczych poszukiwaczy zapewne znajdą się nagrody od Pary Młodej.

PODZIĘKOWANIE DLA RODZICÓW

Dziękować można też dziadkom, świadkom i rodzicom chrzestnym. Wystarczy stworzyć film, animację lub projekcję zdjęć opatrzoną komentarzem Pary Młodej i wybraną muzyką. Ta weselna atrakcja to nowa odsłona pięknej tradycji podziękowań dla bliskich. Lepiej zaopatrzyć się w chusteczki do ocierania łez wzruszenia.

WYZWANIE SELFIE

Wyobraź sobie, że Twoi goście otrzymują wyzwanie odnalezienia najstarszego członka rodziny Pana Młodego. Albo zatańczenia zabawnego tańca ze świadkową. Czy im się uda? Łatwo to sprawdzić, bo na dowód należy zrobić sobie selfie z wykonanym zadaniem. Poza świetną zabawą zostaną też pamiątki w formie zdjęć!

PĘTLA ZDJĘĆ

Na zdjęcia z wesela zwykle wszyscy czekają z niecierpliwością, a zwłaszcza Para Młoda. Nasz album pozwala zebrać w jednym miejscu wszystkie fotografie zrobione za pomocą HAPPYWED. Każdy gość może pobrać dowolną ich ilość na swój telefon i od razu cieszyć się pamiątkami z wesela. 

FUNKCJE INFORMACYJNE

POWITANIE

Jest to spersonalizowany ekran powitalny, który zawiera imiona Pary Młodej oraz datę ich ślubu. Może być dopasowany do motywu wesela lub całkowicie zaprojektowany przez Młodych. Pełni funkcję „okładki” dla wszystkich informacji i atrakcji dostępnych dla gości w HAPPYWED.

MENU

Jadłospis i plan serwowania posiłków to często ważne wskazówki dla gości weselnych. Zwłaszcza jeśli wśród zaproszonych osób są alergicy, którzy cenią sobie informacje na temat alergenów występujących w pożywieniu. Nasze narzędzie pozwala na zaimportowanie menu wybranej przez Ciebie restauracji lub sali weselnej.

PLAN IMPREZY

Aby Twoi goście nie przegapili tortu, uroczystego toastu, oczepin lub innych ważnych punktów przyjęcia weselnego, warto zadbać o łatwy dostęp do informacji. Umieszczony w HAPPYWED plan imprezy pozwoli na zaplanowanie regeneracyjnej drzemki lub spaceru, bez ryzyka, że w tym czasie coś ich ominie.

INFORMACJE O ATRAKCJACH

Nasz HAPPYWED oferuje cały wachlarz atrakcji, w których trakcie można zdobywać punkty. To na ich podstawie często wyłaniani są zwycięzcy zabaw. Aby każdy rozumiał, skąd biorą się punkty i na czym dokładnie polega zabawa, udostępniamy szczegółowe informacje o atrakcjach, które każdy chętny może doczytać.

Wesele w stylu smart

Na co dzień zajmujemy się branżą rozrywkową i tworzeniem oryginalnych technologii. Zdajemy sobie sprawę, że dzień Twojego wesela musi być absolutnie niepowtarzalny, w oryginalnym stylu. Właśnie dlatego tworzymy nowoczesne atrakcje i zabawy, które w dotąd niespotykany sposób angażują gości weselnych.

W trakcie wesela wiele rzeczy może nie pójść po Twojej myśli, ale jeśli na sam koniec goście będą zadowoleni, to znak, że wszystko się udało. Nasza technologia dopilnuje, aby zabawy i atrakcje były na najwyższym poziomie.

Baw się prosto
i beztrosko

Jeśli korzystanie z przeglądarki w Twoim telefonie nie sprawia Ci problemów, to współpraca z HAPPYWED będzie dla Ciebie prosta i przyjemna. Nasz produkt został tak stworzony, aby nawet bawiące się na weselu dzieci mogły samodzielnie brać udział w atrakcjach. Dorośli mogą się wtedy bawić w swoim gronie, co umożliwiają im zabawy dostępne w HAPPYWED.

Chcemy, aby goście bardzo długo pamiętali świetną zabawę na Twoim weselu. Dlatego dbamy o jak najlepsze wrażenia i doświadczenia płynące z zabawy z HAPPYWED. Zapewniamy Ci proste narzędzie dające fantastyczne efekty. Zintegrować wszystkich weselników to nie lada sztuka!

Wszystko czego sobie zażyczysz

Stworzyliśmy produkt, który spełni Twoje marzenia. HAPPYWED będzie idealnie pasować do stylu i wielkości przyjęcia weselnego, bawić wszystkich gości bez względu na wiek i realizować Twoje nawet najbardziej szalone i wymagające wizje.

HAPPYWED sprawdzi się zarówno na małym kameralnym przyjęciu, jak i w trakcie ogromnego wesela na 200 par. Podstawowa wersja produktu obsłuży 50 urządzeń (projektory, laptopy, tablety i smartfony gości), ale wiemy, że możesz chcieć czegoś więcej. Wystarczy, że określisz dla ilu osób potrzebujesz rozrywki, a dzięki konsoli SmartBox rozszerzysz swoje możliwości o kolejne 50, 100, a nawet 150 urządzeń.