Rewolucjonizujemy
rynek branży
weselnej

Jesteśmy zespołem ekspertów branży rozrywkowej i technologicznej. Stworzyliśmy produkt, który jest poważną konkurencją dla wszystkich oklepanych i powtarzalnych atrakcji weselnych. Wprowadzamy do branży ślubów nowy, świeży trend oparty na niezawodnej technologii i powszechnej dostępności telefonów komórkowych. Jesteśmy odważni, oryginalni i przebojowi.

 

Filozofia naszej marki

Projektując HAPPYWED na względzie mieliśmy przede wszystkim spokój oraz zadowolenie Młodej Pary. Dlatego też stworzyliśmy rozbudowaną infrastrukturę, dzięki której nasze rozwiązanie można uznać za pierwsze takie w branży weselnej i rozrywkowej zarazem.

Wierzymy w ideę wielkiej, kochającej się rodziny, która symbolicznie łączy się w trakcie wesela. Wierzymy też w postęp, dzięki czemu inwestujemy w coraz bardziej popularne technologie. Branże ślubna i technologiczna łączą się w naszej filozofii na temat świetlanej przyszłości, której życzymy każdej Młodej Parze bawiącej się na weselu z HAPPYWED.

Zespół HAPPYWED

Nasz dream team tworzą osoby, które zbyt często nudziły się na tradycyjnych imprezach. Dzięki osobistym doświadczeniom doskonale wiemy, co należy zrobić, aby wymarzone wesele było bardziej atrakcyjne, angażujące i pełne wspaniałej zabawy. Niektórzy z nas żałują, że swoje wesela mają już za sobą i szansa na imprezę z HAPPYWED przepadła. Na szczęście mamy jeszcze kilku kawalerów w naszych szeregach.

 

Decydując się na skorzystanie z HAPPYWED pozwalacie, aby pracował dla Was profesjonalny zespół programistów, dla których tworzenie technologii to wielka pasja. Jesteśmy całym sztabem ekspertów od zadowalania gości weselnych. Nie brakuje u nas pomysłowych organizatorów i kreatywnych designerów zabaw oraz atrakcji, specjalistów od pięknych grafik i tekstów, a także cierpliwej i zawsze gotowej do pracy pomocy technicznej.