FAQ

Atrakcje HAPPYWED zostały stworzone z myślą o gościach weselnych. Są to różnego rodzaju zabawy, w których udział mogą brać wszyscy obecni na przyjęciu. Nasze atrakcje aktywnie zajmują czas, ułatwiają nawiązywanie nowych znajomości, integrują bliskich Pary Młodej, a do tego bawią i wzruszają.

Zabawy weselne HAPPYWED są rozrywką skierowaną do gości weselnych w każdym wieku. Tak samo dzieci, jak i starsi oraz młodsi dorośli, świetnie poradzą sobie z obsługą HAPPYWED. Treści zawarte w konkretnych zabawach są zwykle wybierane przez Parę Młodą, więc to jej decyzja co tam zamieści.

W HAPPYWED wszystkie zabawy można dostosować tak, aby była to rozrywka typowo dla dzieci. Trzeba jednak pamiętać, że na udanym weselu każda dziecięca zabawa może być atrakcyjna również dla dorosłych gości. W końcu wszycy bawią się doskonale!

HAPPYWED to atrakcje weselne, które można personalizować. Oznacza to, że mogą znaleźć się w nich takie dane jak imiona Pary Młodej, data ślubu, menu i plan przyjęcia. Poza tym mogą zostać w nich umieszczone również pytania dotyczące Noworzeńców, ich przyjaciół i bliskich, oraz filmy i zdjęcia. Wszystko jednak dostępne jest wyłącznie w czasie trwania wesela. Nikt wcześnej, ani później nie ma do tego dostępu.

Tak. Posiadamy katalog gotowych szablonów, zaprojektowanych zgodnie z klasycznymi i aktualnymi trendami. W przypadku, gdyby żaden zaproponowany szablon nie był odpowiedni, można zamówić spersonalizowany w ramach dodatkowej usługi.

Jasne, nie kupuje się przecież kota w worku. Można otrzymać dostęp do wersji demonstracyjnej HAPPYWED, która pozwala bliżej poznać produkt. Demo uchyla rąbka tajemnicy, dzięki czemu można poznać część możliwości naszego rozwiązania. Należy tylko wypełnić formularz.

Koniecznie zajrzyj do zakładki Kontakt, gdzie znajdziesz numer telefony oraz nasz adres e-mail. Możesz też wypełnić formularz kontaktowy, a my oddzwonimy z konkretnymi informacjami. Przez wzgląd na obecną sytuację z koronawirusem staramy się dostosować do potrzeb Par Młodych i preferujemy bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy.

Gościom wystarczą ich osobiste smartfony. Telefony komórkowe potrzebują jedynie dostępu do przeglądarki internetowej, aby połączyć się z HAPPYWED.