FAQ

Atrakcje HAPPYWED zostały stworzone z myślą o gościach weselnych. Są to różnego rodzaju zabawy, w których udział mogą brać wszyscy obecni na przyjęciu. Nasze atrakcje aktywnie zajmują czas, ułatwiają nawiązywanie nowych znajomości, integrują bliskich Pary Młodej, a do tego bawią i wzruszają.

Zabawy weselne HAPPYWED są rozrywką skierowaną do gości weselnych w każdym wieku. Tak samo dzieci, jak i starsi oraz młodsi dorośli, świetnie poradzą sobie z obsługą HAPPYWED. Treści zawarte w konkretnych zabawach są zwykle wybierane przez Parę Młodą, więc to jej decyzja co tam zamieści.

W HAPPYWED wszystkie zabawy można dostosować tak, aby była to rozrywka typowo dla dzieci. Trzeba jednak pamiętać, że na udanym weselu każda dziecięca zabawa może być atrakcyjna również dla dorosłych gości. W końcu wszycy bawią się doskonale!

HAPPYWED to atrakcje weselne, które można personalizować. Oznacza to, że mogą znaleźć się w nich takie dane jak imiona Pary Młodej, data ślubu, menu i plan przyjęcia. Poza tym mogą zostać w nich umieszczone również pytania dotyczące Noworzeńców, ich przyjaciół i bliskich, oraz filmy i zdjęcia. Wszystko jednak dostępne jest wyłącznie w czasie trwania wesela. Nikt wcześnej, ani później nie ma do tego dostępu.

Tak. Posiadamy katalog gotowych szablonów, zaprojektowanych zgodnie z klasycznymi i aktualnymi trendami. W przypadku, gdyby żaden zaproponowany szablon nie był odpowiedni, można zamówić spersonalizowany w ramach dodatkowej usługi.

Jasne, nie kupuje się przecież kota w worku. Można otrzymać dostęp do wersji demonstracyjnej HAPPYWED, która pozwala bliżej poznać produkt. Demo uchyla rąbka tajemnicy, dzięki czemu można poznać część możliwości naszego rozwiązania. Należy tylko wypełnić formularz.

Aby zamówić HAPPYWED na swoje wesele, musisz znaleźć DJ’a, wodzireja lub inną osobę zapewniającą rozrywkę na imprezie. Powoli kompletujemy listę partnerów, którzy udostępnią nasz produkt całemu weselnemu światu. W zakładce Oferta znajdziesz więcej informacji o możliwościach.

Koniecznie zajrzyj do zakładki Kontakt, gdzie znajdziesz numer telefony oraz nasz adres e-mail. Możesz też wypełnić formularz kontaktowy, a my oddzwonimy z konkretnymi informacjami. Przez wzgląd na obecną sytuację z koronawirusem staramy się dostosować do potrzeb Par Młodych i preferujemy bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy.

Gościom wystarczą ich osobiste smartfony. Telefony komórkowe potrzebują jedynie dostępu do przeglądarki internetowej, aby połączyć się z HAPPYWED.

Aby zabawy HAPPYWED mogły zostać przeprowadzone na weselu, potrzebna jest osoba organizatora (Twój DJ, wodzirej, wed-planner). To ona zapewnia konsolę, umożliwiającą uruchomienie zabaw. Faktem jest jednak, że goście nie muszą mieć przy sobie niczego poza telefonami, aby skorzystać z pełnej oferty HAPPYWED.

Aktualnie jesteśmy w trakcie kompletowania takiej listy. Organizatorzy rozrywki są przez nas szkoleni i wyposażani w potrzebną technologię, która już niebawem trafi na Wasze sale weselne. Docelowo lista naszych partnerów będzie dostępna w zakładce Oferta. O jej uruchomieniu poinformujemy drogą mailową oraz w social mediach.

Wystarczy, że się z nami skontaktujesz i wyrazisz chęć współpracy. Nasi ludzie udzielą Ci wszystkich odpowiednich informacji i wskazówek. Gdy zdecydujesz, że partnerstwo jest dla Ciebie, pomożemy Ci przejść odrobinę biurokracji, a potem powitamy na pokładzie.

Dane kontaktowe znajdziesz w zakładce Kontakt.

Photobox to fotobudka nowej generacji. Całkowicie oryginalna technologia, która pozwala na integrujące zabawy i wyjątkowe zdjęcia, jakich nie zapewni żadna znana do tej pory na rynku fotobudka. Jest prosta i szybka w rozłożeniu oraz w pełni uzależniona od prowadzącego imprezę. 

Wśród jej funkcjonalności znajdziesz nie tylko robienie zdjęć i natychmiastowe ich drukowanie, ale też zabawy dla dzieci z kodami QR, szeroki wybór teł oraz akcesoriów do zdjęć (multimedialnych, czyli higienicznych i ekologicznych!).

Zadaj nam pytanie za pośrednictwem e-maila, telefonu lub social mediów. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Dane kontaktowe:

tel. 781 553 808

tel. 661 121 130

kontakt@happywed.pl