Zorganizuj ślub z domu, dzięki Akademii Ślubnej!

Startuje 2 edycja Akademii Ślubnej! To zamknięta grupa wsparcia, w której jest już 119 osób. Do Akademii należą Panny Młode, które z dużym zaangażowaniem pomagają sobie wzajemnie w doradzaniu, wskazówkach i wsparciu przy organizacji wesela. W grupie znajdziesz również wsparcie usługodawców takich jak fotograf ślubny, dekoracje ślubne czy wsparcie prawne ze strony Kancelarii Adwokackiej. Zorganizuj ślub dzięki Akademii Ślubnej i to bez wychodzenia z domu!

Szczegóły Akademii Ślubnej

Za wejściówkę płacisz jednorazowo i otrzymujesz nielimitowany czasowo dostęp, zatem w MOŚiowej grupie jesteś tak długo, jak tylko chcesz. Jeśli organizujesz ślub dopiero np. w 2024, to przez cały ten okres możesz korzystać z grupy. Dużą wartość w grupie dają dziewczyny, które są już po ślubie, a wciąż chętnie angażują się w pomoc innym Pannom Młodym.

Dla kogo Akademia Ślubna?

Akadamia Ślubna pomoże Ci jeśli:

  • Dopiero planujesz ślub i gubisz się w chaosie informacji na różnych grupach ślubnych. Od A do Z pomożemy Ci przejść przez każdy etap organizacji ślubu.
  • Jesteś w trakcie organizacji i chcesz mieć pewność, że nic nie umknie Twojej uwadze. Największą wartość będzie miała wiedza o usługodawcach ślubnych, na co uważać oraz jak wybrać tego idealnego, aż po wsparcie prawne w zamkniętej grupie na Facebooku.

Zostań w domu i dołącz do Akademii Ślubnej!

Zależy nam, by zamknięta grupa na Facebooku miała dużą wartość dla wszystkich dziewczyn, które dołączyły do Akademii. Aktualnie w zamkniętej grupie na Facebooku jest już nas 119 osób. Dołączenie do Akademii odbywa się tylko 2 razy w roku.

UWAGA! Aktualnie trwa nabór i potrwa do 4 lutego! Kolejna edycja pojawi się dopiero pod koniec 2021 / 2022, natomiast nie możemy zagwarantować w jakiej cenie i jak dokładnie będzie wyglądała. Kliknij link kierujący do zapisów i podczas zakupów wpisz kod bride10, dzięki któremu uzyskasz 10% RABATU na wejściówkę.

Akademia działa na zasadzie jednorazowej płatności i dostępu bez limitu. Dzięki temu dołączając teraz otrzymasz wszystko, co dziewczyny w poprzedniej i kolejnych edycjach. Po zaksięgowaniu Twojej płatności, automatycznie stajesz się członkiem Akademii – otrzymasz od nas link do grupy i będziesz mogła do niej dołączyć (po zweryfikowaniu przez nas zamówienia), dodatkowo w zakładce zakupione produkty pojawią się filmy, a Twoje konto automatycznie otrzyma zniżkę -50zł na produkty w sklepie Mówię o ślubie. Jakie to wygodne!

Dzięki Akademii Ślubnej zorganizujesz ślub z domu

W skład pakietu dla członka wchodzą benefity, które umożliwią Ci organizację ślubu i wesela z kanapy, pod jednym kocem ze swoim Narzeczonym.  Co przygotowało MOŚ w prezencie?

  • Zamknięta grupa na Facebooku – pełna zaangażowania i wsparcia od pozostałych uczestniczek Akademii oraz specjalistów branży ślubnej.
  • Poradnik ślubny w formie 65 filmów na każdy etap organizacji ślubu.
  • 4 webinary LIVE o ważnych tematach, które warto wiedzieć przed ślubem.
  • Dożywotnia zniżka na -50% na produkty cyfrowe w sklepie– wszystkie obecne oraz te, które dopiero powstaną.

Przypominamy również o naszym nieco starszym wpisie na blogu, ale tematycznie wciąż aktualnym. Ma wiele wspólnego z organizacją ślubu zdalnie.

Udostępnij ten post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email