motyw przewodni wesela

Twój motyw przewodni wesela w zabawach HAPPYWED!

Planowanie wesela zaczyna się o wiele wcześniej, niż się może wydawać. Jeśli ktokolwiek sądzi, że to zaręczyny są symbolicznym startem, jest w potężnym błędzie. Prawdziwym początkiem są nasze nieśmiałe poszukiwania inspiracji jeszcze na etapie marzeń o tym wyjątkowym dniu. Już wtedy wyłaniają się pierwsze pomysły na idealny motyw przewodni wesela, który będzie nam towarzyszył przez całe przygotowania. Nie ma więc wątpliwości, że spójność wszystkich elementów ślubu i wesela jest bardzo ważna. Motyw przewodni MUSI spełniać swoją funkcję i cieszyć oraz satysfakcjonować oko naszych gości. Jak o to zadbać?

motyw przewodni wesela

Dopasuj motyw tak, jak dopasowała Was do siebie miłość!

Brzmi sztampowo? Ale tak właśnie jest! Idealny motyw przewodni wesela nie wyraża upodobań wyłącznie jednej strony tego związku. Zadbaj więc o to, żeby wizualnie i estetycznie wszystko podobało się nie tylko Tobie, ale też Twojej drugiej połówce. Na naszym Instagramie opowiadamy o tym, jak wybrać oryginalny motyw przewodni, który będzie pasował do Was obojga i podkreśli fakt, że świętujecie swoje połączenie w małżeństwie.

nowoczesne atrakcje weselne

Gdzie podkreślić motyw przewodni wesela?

Bez względu na to, co wybierzecie i czy będą to modne kwiaty, styl glamour lub jesienne dynie, motyw powinien być łatwy do zauważenia i określenia przez gości. Oczywiście nie jest to reguła, ale jeśli chcesz, żeby Twoja praca nad estetyką była zauważona, to musisz o to zadbać. Przygotowaliśmy dla Ciebie listę aspektów weselnych, które świetnie się zgrają motywem przewodnim:

 • Zaproszenia!
 • Tort.
 • Księga gości.
 • Papeteria na stole: serwetki, winietki, numery stołów, menu, zawieszki na butelkach.
 • Pudełeczko do ekspozycji obrączek.
 • Drobne prezenty dla gości i bileciki z podziękowaniami.
 • Dekoracje stołu: kwiaty, lampki, świecie i świeczniki, zastawa.
 • Tablica powitalna i rozpiska usadowienia gości na sali.
 • Dekoracje sali: girlandy, oświetlenie parkietu, podestu dla muzyki, baru, stołów, ściany za Młodymi itp.
 • Akcenty w strojach: biżuteria Młodych i świadków, muchy, krawaty, korsarze, wianki, buty itp.
 • Bukiet Panny Młodej.
 • Dekoracje w kościele/urzędzie: ołtarz, krzesła, wejście do świątyni/sali oraz korytarz.
 • Opakowania prezentów dla rodziców, dziadków i innych ważnych osób.
 • Dekoracje auta lub innego środku transportu, którym Młodzi się poruszają.
 • Gry, zabawy i atrakcje, tym bardziej te multimedialne!

motyw przewodni wesela

Motyw przewodni wesela w zabawach HAPPYWED

Zobacz, jak możesz dopełnić spójnej wizji swojego wesela i wyraźnie zaakcentować motyw przewodni w zabawach dla gości. Wykorzystaj do tego propozycję nowoczesnych atrakcji HAPPYWED, do których dostęp daje smartfon. Integruj, poznawaj i animuj uczestników wesela w oryginalny i efektowny sposób. Nasz przepis na świetną zabawę wymaga jedynie, aby Twój DJ lub wodzirej poprowadzili show, a goście użyli swoich telefonów do wzięcia udziału w grach, konkursach i quizach.

nowoczesne atrakcje weselne

Mamy dla Ciebie zestaw atrakcji weselnych HAPPYWED, w których udział bierze się za pomocą smartfonów. Goście wchodzą na poleconą stronę internetową i otrzymują dostęp do nowoczesnych narzędzi, które pozwalają im głosować, udzielać odpowiedzi, rozwiązywać zagadki, oglądać, wgrywać i pobierać weselne zdjęcia oraz przeglądać informacje.

Twój motyw przewodni wesela towarzyszy im na każdym kroku korzystania z HAPPYWED. Wybrana przez Ciebie szata graficzna ozdabia ekran powitania gości, szczegółowego menu, planu imprezy oraz informacji o atrakcjach. Jest też tłem do wszystkich zabaw, takich jak Quiz, Telepatia, Pętla zdjęć lub Voter. Każda taka plansza jest spójna kolorystycznie i pięknie komponuje się z motywem przewodnim na sali. Z pewnością wszyscy goście zauważą i docenią Twoją dbałość nawet o takie szczegóły!

motyw przewodni wesela

Nowoczesność na ratunek zabieganym!

Nie wszyscy jednak mają ogromną potrzebę dopilnować spójności wizualnej w każdym szczególe. Jeśli więc Twoje wesele nie ma za zadanie wyglądać niczym z katalogu, a największą wartością dla Ciebie jest po prostu dobra zabawa, smaczne jedzenie i towarzystwo bliskich, przejrzyj naszą galerię motywów.

Znajdź motyw, który podoba Ci się najbardziej i nie przejmuj się tym, czy pasuje do kwiatów w kościele, winietek na stole lub muchy Pana Młodego. Zadbaliśmy o to, aby nasze motywy graficzne spełniały uniwersalne weselne standardy i zawsze wyglądały pięknie. W końcu największą wartością jest doskonała zabawa, a nie zadowolone z kolorów i wzorów oko. Życzymy Wam dużo miłości i świetnej rozrywki!

nowoczesne atrakcje weselne

Udostępnij ten post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email