foto atrakcje na wesele

Przegląd: foto atrakcje na wesele

Zastanawiacie się, jakie wybrać foto atrakcje na wesele? Czy warto zapewnić taką fotobudkę weselnikom? Wykonane zdjęcia są drukowane natychmiast i stanowią idealny prezent dla gości. Często wykorzystywane się je w księdze gości, która jest pamiątką dla Młodej Pary. Naszym zdaniem najlepszym wariantem jest połączenie tych opcji i drukowanie kilku kopii zdjęcia: dla gości i dla Młodych, a także zachowanie tych zdjęć w galerii online, dostępnej po przyjęciu. Do tego spersonalizowany layouty oraz liczne gadżety typu: kapelusze, maski, okulary, czapki, tabliczki i udana zabawa jest zagwarantowana!

W dzisiejszym wpisie zaprezentujemy Wam najciekawsze modele foto atrakcji. Jest w czym wybierać. Istnieją na rynku różne konfiguracje i formy. Dzięki temu macie możliwość wynająć pasujący do Waszych potrzeb sprzęt. Co wziąć pod uwagę na początek?

  • Lokalizacja usługodawcy — nie ma sensu przepłacać za doliczane kilometrówki, a w każdym rejonie znajdzie się na pewno fotobudka spełniająca Wasze oczekiwania.
  • Miejsce na sali — zastanówcie się, czy na sali jest wystarczająco dużo przestrzeni na fotobudkę, czy musicie wybrać taki model, który może stać nawet w deszczu, na zewnątrz.
  • Styl wesela — do dekoracji boho zdecydowanie lepiej będzie wyglądać drewniana fotobudka, z eleganckimi dodatkami lepiej skomponuje się budka w wersji glamour. Jeżeli lubicie nowoczesne rozwiązania, postawcie naszego na innowacyjnego Photoboxa do obsługi zdalnej, przez smartfona.
foto atrakcje na wesele
Źródło: Pinterest

Klasyczna fotobudka

Bez wątpienia najbardziej popularny model. Aparat z samowyzwalaczem umieszczony jest w kabinie, do której goście wchodzą i robią sobie zdjęcie. Oprawa może być bardzo różna. Dostępne są obudowy w różnych kolorach, stylach i z odmiennych materiałów. Możecie wynająć foto atrakcję na wesele drewnianą, pikowaną czy oldschoolową. Najlepiej postawić ją na sali lub pod zadaszeniem na tarasie, ponieważ nie zawsze mają dach, który jest wystarczająco szczelny, żeby uchronić Was przed deszczem.

Coś oryginalnego? Fotobus

To plenerowa foto atrakcja na wesele! Sprawdzi się przy każdej pogodzie i w dodatku nie zajmuje miejsca na sali. Bus umieszcza się w pobliżu lokalu weselnego, w ogrodzie lub na tarasie. Można go potraktować również jako ściankę do zdjęć lub jako ciekawy element sesji ślubnej.

foto atrakcje na wesele
Źródło: Pinterest

Tajemnicze Fotolustro

Zgrabne i eleganckie. Zajmuje mało miejsca, jest stylowe, a każdy gość chętnie się w nim przegląda. „Lustereczko powiedz przecie, kto jest najpiękniejszym gościem w świecie?”.

Foto atrakcje na wesele — Retro aparat

To propozycja, która składa się z dwóch elementów: z aparatu i ścianki. Dobrze współgra z oprawą wesela w stylu vintage. Tym sposobem, przeniesiecie swoich gości do innej epoki.

foto atrakcje na wesele
Żródło: Pinterest

Coś dla oszczędnych: Instax

To ręczny aparat do natychmiastowych odbitek? Takie foto atrakcje na wesele lubimy! Nie ma samowyzwalacza, co prawdopodobnie może być niewygodne i klisze są dosyć drogie. Ma jednak swoich fanów, ponieważ zajmuje najmniej miejsca, a wypożyczenie sprzętu jest korzystne cenowo, w porównaniu do innych foto atrakcji.

Photobox

Na koniec coś extra, czyli fotobudka XXI wieku. Nowoczesna technologicznie i sterowana zdalnie przez gości lub DJ’a. Daje możliwość zmiany tła na dowolne — wymarzone, skanowania kodów QR, co można wykorzystać w naszych grach i zabawach HAPPYWED, do tego wygodnie się składa i rozkłada, a wystarczy do tego jedna osoba. Niebawem opowiemy Wam więcej o tym sprzęcie, dlatego koniecznie nas obserwujcie!

Technologia na weselu
Źródło: Pinterest

Fotobudka idealna — czy istnieje?

Pewnie, że tak! Macie różne potrzeby, dlatego stworzono różne modele automatów fotograficznych. Możliwości nie brakuje, a każdy rodzaj foto atrakcji ma swoich zwolenników. Co kto lubi! Z pewnością coś dla siebie wybierzecie.
A Wy jaką foto atrakcje wybieracie na swoje wesele?

Udostępnij ten post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email