organizacja ślubu i wesela

Organizacja ślubu i wesela bez wychodzenia z domu!

Twoja druga połówka przyjęła oświadczyny? Gratulujemy! Teraz pewnie głównym tematem Waszych codziennych rozmów jest organizacja ślubu i wesela – o czym pamiętać, o czym nie zapomnieć, co po kolei załatwić. Lista zadań przed ślubem każdej pary na pewno pęka w szwach! I tak dyskutując z partnerem, wymieniając się inspiracjami i pomysłami na wymarzone wesele, telewizja w tle przypomina Wam o panującej pandemii…

Zaczynacie się zastanawiać, jak zaplanować uroczystość i przyjęcie w czasie dystansu społecznego i obostrzeń? Przecież nawet nie macie możliwości umówić się w kawiarni z usługodawcą, żeby go lepiej poznać i nawiązać współpracę. Czy maile i telefony wystarczą, żeby ustalić wszystkie szczegóły? Udowodnimy Wam, że przygotowania do ślubu nigdy wcześniej nie były takie proste! Wiemy jak działać w niesprzyjających okolicznościach i podpowiemy jak zorganizować wesele bez wychodzenia z domu.

organizacja ślubu i wesela

Planowanie wesela krok po kroku, w trybie online.

Na dobry początek proponujemy przygotować sobie, praktyczny planer ślubny, w którym będziecie notować wszystkie ważne kwestie. Znaleźliśmy produkt, który spełni wszystkie Wasze oczekiwania! Otóż w e-sklepie Mówię o ślubie, czeka na pobranie, darmowy organizer ślubny w wersji PDF.

To 60 stron, które możecie wypełniać wirtualnie i mieć zawsze w pobliżu – w telefonie czy laptopie. Tradycjonaliści i wielbiciele papieru zawsze mogą sobie taki planer wydrukować. Wygodny harmonogram organizera ułatwi Wam planowanie zadań w czasie, checklisty zadbają o to, żebyście o niczym nie zapomnieli, a tabelki pomogą, np. podzielić odpowiednio Wasz ślubny budżet. Namawiamy gorąco, żeby podglądać w mediach społecznościowych jego autorkę. Dominika codziennie mówi o ślubach, dzieli się cennymi radami i wskazówkami, inspiruje, a nawet podpowiada jak dbać o związek. Zostawiamy Wam poniżej przekierowanie do organizera MOŚ.

Organizacja ślubu i wesela – co dalej?

Tak przygotowani, możecie zacząć rozglądać się za usługodawcami, których zaprosicie na swój ślub! Jak to zrobić ze swojej ulubionej kanapy i najlepiej w jeden dzień? Weźcie udział w wirtualnych targach ślubnych WeddifyExpo i spotkajcie się z interesującymi Was specjalistami, w swoim salonie, online! WeddifyExpo to jednodniowe wydarzenie w sieci, które ułatwia poznanie Wam najlepszych firm z branży ślubnej,  w interesującym Was regionie. W dodatku bez obostrzeń, limitu miejsc, maseczek i co ważne – w bezpiecznych warunkach.

W maju możecie wpaść na ostatnią wiosenną edycję targów, żeby poznać podwykonawców z okolic Krakowa, Rzeszowa oraz Lublina. Szukajcie na platformie, w dniu wydarzenia ikony EXPO – tam będziecie mogli przejrzeć firmowe, wirtualne stoiska oraz poznać ich rezydentów na czacie lub wideorozmowach. Ciekawe są też prezentacje wystawców na żywo. Każdy z nich ma 3 minuty, żeby się pokazać z jak najlepszej strony i wpaść Wam w oko. Odbierzcie już dzisiaj darmowy bilet wraz z newsletterem Weddify, o tutaj: https://www.weddifyexpo.pl/targi/krakow/ .

My też tam będziemy!

organizacja ślubu i wesela

Co jeszcze załatwić przed ślubem w internecie?

Sprawdziliśmy dostępne na rynku usługi ślubne, z których możecie skorzystać nie ruszając się z domu. Czy wiedzieliście, że jesteście w stanie uszyć suknię ślubną dzięki wirtualnym przymiarkom przez kamerkę? Okazuje się, że niektóre firmy jubilerskie podejmują się wyzwania i dobierają obrączki narzeczonym w czasie wideorozmów. Można umówić się z salami weselnymi na wirtualne spacery w ich lokalach, a nawet odbyć nauki przedmałżeńskie online. Internetowych możliwości nie ma końca, a organizacja ślubu i wesela staje się bajecznie prosta!

Pomiędzy sprawami organizacyjnymi, chcielibyśmy Wam zaproponować odrobinę rozrywki. Przy wspólnej herbacie lub kieliszku wina, spędzając  kolejny wieczór w domowym zaciszu, sprawdźcie koniecznie demo naszego produktu, o tutaj: https://happywed.pl/o-produkcie/.

Dlaczego akurat HAPPYWED? Ponieważ do tych gier i zabaw dostępnych na smartfonie, możecie zaprosić swoich gości, w dniu Waszego ślubu! Może to właśnie takiej nowoczesnej atrakcji poszukujecie na wesele?

organizacja ślubu i wesela

Co z organizacją wesel?

Nie odpuszczajmy tematu i planujmy! Mamy mnóstwo wirtualnych możliwości, żeby owocnie wykorzystać wydłużony czas na przygotowania. Wierzymy, że niebawem wszystkie przyszłe Pary Młode dostaną zielone światło na śluby marzeń.

Udostępnij ten post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email