pomysł na panieński w domu

Pomysł na panieński w domu – gra imprezowa do druku

Jak tu porządnie pożegnać beztroski stan panieński, godnie podkreślić rychłe zamążpójście i odreagować z przyjaciółkami stresujące przygotowania do wesela? W internecie znajdziesz mnóstwo inspiracji, jak spędzić ten dzień lub wieczór. Jednak pomysł na panieński w domu z powodu globalnej pandemii, to już towar deficytowy. Na szczęście HAPPYWED przybywa z odsieczą i swoim sposobem na udany panieński w domowym zaciszu.

Zamiast klubów – domowy barek

Robienie kolorowych drinków to świetna zabawa (również tych bezalkoholowych). Jeśli zaopatrzycie się w swoje ulubione trunki, soki, syropy, owoce oraz lód, to żaden profesjonalny barman nie będzie potrzebny. Oczywiście przyda się shaker, tych jest pełno w internecie i można wybrać idealny dla siebie.

Możecie więc wyłonić spośród siebie jedną ochotniczkę lub przygotowywać wszystko wspólnie. Polecamy to drugie rozwiązanie, ponieważ sprawi wszystkim radość w równym stopniu i może być okazją do zorganizowania jakiegoś ekscytującego konkursu.

pomysł na panieński w domu

Zamiast stołu i krzeseł – podłoga i poduszki

Większy luz i zero presji, z tym się nam kojarzy pomysł na panieński w domu. Perspektywa spotkania w kameralnym gronie i prywatnym domu lub mieszkaniu sprawia, że łatwiej i szybciej można się na takie przyjęcie przygotować. Do tego forma spotkania nie stwarza presji spotkania obcych ludzi i nie wymaga ubrania się zgodnie z wymogami danego lokalu.

Można więc odrzucić piękne i seksowne, ale niewygodne kreacje, a wraz z nimi stół oraz krzesła i przenieść się na podłogę. Tu mogą królować miękkie koce, poduchy, podstawki na kubki, tace z przekąskami oraz kieliszkami. A na samym środku Panieńska Gra Imprezowa!

Nasz pomysł na panieński w domu

Przepis jest prosty:

  • Zapisz się na nasz newsletter i pobierz otrzymany mailem plik z grą.
  • Wydrukuj grę na domowej drukarce w formacie A2 lub zleć wydrukowanie i zalaminowanie w lokalnej drukarni. To nie kosztuje wiele!
  • Przygotuj zwykłą kostkę do gry sześciościenną.
  • Zrób wszystkim drinki lub otwórz butelkę ulubionego alkoholu i rozlej do kieliszków.
  • Zasady gry oraz wszystkie zasada znajdują się na planszy, więc przeczytajcie je i bawcie się doskonale!
pomysł na panieński w domu

Słusznie może się to kojarzyć z tzw. pijacką grą, bo zasady są bardzo podobne. Jednak podział na drużyny oraz same zadania dla uczestniczek zostały zaprojektowane z myślą o integracji i lepszym zapoznaniu wszystkich zebranych na imprezie. Przyłożyliśmy sporo wagi do tego, aby tematyka gry podkreślała wyjątkowość zarówno Panny Młodej, jak i całej drogi, jaką przebyła docierając do ołtarza.

W naszym biurze HAPPYWED testowaliśmy już ten pomysł na panieński w domu i wyszło nie tylko wesoło, ale też niezapomnianie. Jeśli uda Ci się zorganizować przyjęcie z naszą grą, to koniecznie daj nam znać!

Udostępnij ten post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email