Nowoczesne atrakcje na imprezę

Nowoczesne atrakcje na imprezę SmartBox – 3 najpopularniejsze pytania

Drugi z serii webinarów HAPPYWED ma traktować o konsoli SmartBox. Jest to urządzenie, dzięki któremu każda uroczystość może zostać wzbogacona o nowoczesne atrakcje na imprezę. Od razu nadmienimy, że korzystać z niej może cała branża rozrywkowa, bez wyjątków. Pokazując SmartBox światu, zaczęliśmy jednak od przyjęć weselnych, ponieważ w tym środowisku nasz produkt ma możliwość spełnić się absolutnie fenomenalnie. Jeśli więc szukasz nowoczesnego na swoje wesele lub inną uroczystość, to zwróć szczególną uwagę na SmartBox.

Co to jest SmartBox?

Pisząc bardzo precyzyjnie językiem eksperckim, jest to międzynarodowa technologia, która wykorzystuje telefony komórkowe jako kontrolery do obsługi nowoczesnych aplikacji. Korzysta z usług chmurowych, dzięki czemu jest dostępna z dowolnego miejsca na świecie. Dla wymagających, którzy organizują rozrywkę tam, gdzie dostęp do sieci nie jest pewny, zostało opracowane też rozwiązanie w postaci wersji fizycznej.

Nowoczesne atrakcje na imprezę

Jeśli nie jesteś geekiem, powinno wystarczyć Ci porównanie SmartBox’a do konsoli dającej dostęp do różnego typu zabaw oraz gier. Aby rozkręcić niezapomnianą i wyjątkową zabawę, wystarczy zaprojektować zestaw atrakcji i zaprosić gości do zabawy. Jedyne czego potrzebują oni do wzięcia udziału, jest posiadanie smartfona i umiejętność obsługi stron internetowych. Jako organizator również nie musisz być ekspertem od technologii. SmartBox to intuicyjne narzędzie, które nie jest trudniejsze w obsłudze od smartfona lub czytnika e-booków. Właśnie to uważamy za największą zaletę naszego rozwiązania: nowoczesne atrakcje na imprezę, które łatwo się obsługuje i jeszcze łatwiej bierze się w nich udział. Za to efekt w postaci wyjątkowej i niezapomnianej imprezy przerasta wszelkie oczekiwania.

Nowoczesne atrakcje na imprezę – czym są?

Szerokie możliwości SmartBoxa dzielimy na trzy główne kategorie, które w branży rozrywkowej najlepiej się sprawdzają. Są to funkcje informacyjne, dzięki którym goście poczują się lepiej doinformowani. Wspierają one wszystkich organizatorów przyjęcia, wykonując za nich część prostszych zadań. Uczestnicy mają w aplikacji dostęp do najważniejszych aplikacji i tym samym nie absorbują czasu organizatora zbędnymi pytaniami.

Nowoczesne atrakcje na imprezę

Atrakcje, gry i zabawy to możliwość spędzenia czasu na rozrywce. To jest właśnie serce SmartBoxa, czyli nowoczesne atrakcje na imprezę. Organizator (w tym przypadku np. DJ lub wodzirej) wykorzystuje zabawy do zintegrowania uczestników przyjęcia i zajęcia im czasu między punktami programu. Może przeprowadzić konkursy, loterie, quizy, ale też przez dłuższy czas zapewniać zabawę dzieciom, poszukującym skarbów lub pomagającym kucykom.

Trzecią zaletą SmartBoxa jest integracja z innym naszym produktem, czyli PhotoBoxem. Zamiast zamawiać od zewnętrznej firmy fotobudkę lub zastanawiać się, czy organizator imprezy sam to zrobi, można mieć w pakiecie ze SmartBoxem własną, o wiele nowocześniejszą i lepszą. Za fantastycznością tego połączenia przemawia szybkie i łatwe rozstawienie sprzętu, zsynchronizowanie jego działania z zaplanowanymi zabawami i punktami programu oraz mnóstwo ciekawych, niespodziewanych funkcji robienia zdjęć. Ten duet zachwyci wszystkich gości!

Gdzie najlepiej wykorzystać SmartBox?

Tak jak wspominaliśmy na początku tego artykułu, branża weselna nie jest jedyną, którą można obsłużyć nowoczesne atrakcje na imprezę SmartBox. Ten zestaw funkcjonalności i zabaw sprawdzi się na każdym przyjęciu, którego przeznaczeniem jest zabawianie gości. I tym sposobem możesz pojawić się na przyjęciu jubileuszowym, urodzinowym, kawalerskim, firmowym, integracyjnym itp. Ponadto SmartBox świetnie radzi sobie w pubach, restauracjach i hotelach, gdzie imprezy okolicznościowe bywają naprawdę bardzo różne i niekiedy nietypowe.

Nowoczesne atrakcje na imprezę

Okazuje się więc, że miejsce i okoliczności wykorzystania SmartBoxa zależą w głównej mierze od Twojej inicjatywy lub zapotrzebowania. Może również być tak, że dzięki temu rozwiązaniu rozszerzysz swoją ofertę i otworzysz sobie drzwi do sukcesu, o jakim jeszcze nie śniłeś. Naszym zdaniem warto zaufać technologii, podbijającej przecież coraz więcej branż.

Więcej o tym, czym jest SmartBox i jak działa, możecie dowiedzieć się na webinarze „Gość z nosem w telefonie? Wykorzystaj to i rozkręć oryginalną imprezę!”, który odbędzie się już 9 lutego 2021 o godzinie 19:00. Aby nie przegapić tego wydarzenia, koniecznie się zapiszcie!

Nowoczesne atrakcje na imprezę

Udostępnij ten post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email