ślubne trendy 2021

Ślubne trendy 2021 na świecie – bądź na czasie!

Wszystkich nas ciekawi, jak będą wyglądać śluby w 2021 roku. Oczywiście nie tylko ze względu na obostrzenia, ale też pod kątem trendów, które nie miały szerokiego pola do popisu w ubiegłym roku. Ogromna chęć do celebrowania nawet w skromnym gronie pozostaje jednak na tyle silna, że nie ma wątpliwości, iż ślubne trendy 2021 będą wyjątkowe. My reprezentujemy trend na nowoczesne atrakcje weselne, ale co jeszcze będzie modne?

Platforma Pinterest to wspaniałe miejsce inspiracji również dla Par Młodych. Na podstawie publikowanych tam zdjęć i reakcji użytkowników, można śmiało przewidywać i prognozować nadchodzące trendy. Są to bardzo istotne wskazówki zarówno dla planujących ślub, jak i dla przedsiębiorców z branży weselnej. Na obecną chwilę Pinterest opublikował tylko prognozy dla biznesu, ale dzięki nim możemy się już domyślać, jakie będą światowe ślubne trendy 2021. W tym artykule przestawimy wam kilka najciekawszych.

Wesele na małym podwórku

O terminy sal na 2021 rok jest bardzo trudno. Weekendy sprzedały się, jak ciepłe bułeczki i wesela w dni powszednie nikogo już nie dziwią. Co zrobić, gdy nawet wszystkie wakacyjne poniedziałki są zajęte? Wyprawić wesele na własnym podwórku! Namiot, biesiadne stoły, taniec na trawie, żywe kwiaty w ogrodzie to domeny ślubów, a teraz także wesel w plenerze.

ślubne trendy 2021

Ślubne trendy 2021 musiały uratować sytuację, w której wizja zamkniętych restauracji i hoteli, krzyżuje plany pięknego wesela. Jeśli więc podoba ci się taki pomysł, odpowiada on na twoją potrzebę i szukasz inspiracji, to Pinterest zgromadził już całkiem pokaźną tablicę pomysłów.

Prosty tort weselny jednopiętrowy

Im więcej gości, tym większy tort. A im większy tort, tym więcej miejsca na zachwycające dekoracje. W 2021 roku prawdopodobnie wciąż będziemy musieli ograniczać listę gości, więc w modzie będą małe torty. Niewielka ilość miejsca do dekoracji takiego ciasta nie będzie jednak problemem. Cukiernicy potrafią stworzyć absolutne tortowe arcydzieła i to jednopiętrowe!

ślubne trendy 2021

Dominować będą raczej jasne kolory, żeby optycznie nie pomniejszać tortu. Ślubne trendy 2021 zdradzają też, że to właśnie kwiaty będą główną dekoracją w tym sezonie. W zależności od oczekiwań Pary Młodej kwieciste ozdoby mogą być bardzo subtelne lub dominujące. Małe białe ciasto już samo w sobie wygląda bardzo ładnie i czasem wystarczy pojedynczy kwiat, aby dopracować dzieło. Galeria inspiracji na Pintereście sprawia, że już mamy ochotę na słodkości!

Ślubne trendy 2021 – jeansowa kurtka

Ten trend mówi, że najmodniejszym nakryciem wierzchnim dla Panny Młodej będzie właśnie jeansowa kurtka. Oczywiście może być to też przejaw całego motywu ślubnego lub outfit dla Panny Młodej. Pinterest jednak sugeruje, że główną adresatką tej mody będzie kobieta.

ślubne trendy 2021

Kurtka nie może być całkowicie zwyczajna. Najlepiej, aby pojawiły się na niej tematyczne napisy, takie jak „Panna Młoda”, „Żona”, „Bride” lub data ślubu. Oczywiście pomysłów może być niezliczona ilość. Taka personalizowana kurtka może być też świetnym pomysłem na prezent z okazji wieczoru panieńskiego. Będzie to modny, osobisty i „na luzie” podarunek, który podkreśli charakter Panny Młodej.

W co się ubrać na ślub cywilny?

Pozostając jeszcze w dziedzinie mody, należy wspomnieć o ślubach cywilnych, które doczekały się własnego trendu ubraniowego. Suknia ślubna nie musi być suknią, a może okazać się idealnie skrojonym garniturem lub krótką spódniczką. Rozłożystej bezie do samej ziemi mówimy stanowcze „nie” i wchodzimy do świata zwiewnych sukienek, spodni i miniówek.

ślubne trendy 2021

Ślub na pustyni – oryginalny plener

Takie ślubne trendy 2021 są dla nas wielkim zaskoczeniem, ale trzeba pamiętać, że Pinterest prognozuje światowe tendencje. Żeby czuć się na czasie, mieszkając w Polsce, można zorganizować wesele na plaży lub poszukać lokalnie pustynnego miejsca. Ważne, aby plener obejmował piasek i skaliste pagórki, które w słońcu przypominać będą Australię lub Afrykę.

ślubne trendy 2021

Takie ślubne trendy 2021 są dla nas wielkim zaskoczeniem, ale trzeba pamiętać, że Pinterest prognozuje światowe tendencje. Żeby czuć się na czasie, mieszkając w Polsce, można zorganizować wesele na plaży lub poszukać lokalnie pustynnego miejsca. Ważne, aby plener obejmował piasek i skaliste pagórki, które w słońcu przypominać będą Australię lub Afrykę.

Zaprezentowane przez nas ślubne trendy 2021, opierające się o prognozy Pinteresta, inspirują do zorganizowania oryginalnego wesela. Uderzają w tematykę optymizmu, ciepła, wesołości oraz stawiają na oryginalność i minimalizm. Do tego pochylają się ku obostrzeniom i bezpieczeństwo odczarowując małe torty i brak miejsca do świętowania. Tego właśnie oczekujemy od sezonu 2021, aby pozwolił czerpać radość z celebrowania miłości!

Udostępnij ten post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email