Czy webinar „Jak zarabiać na imprezach w kryzysie i jak nie dać sobie odebrać 28.000 PLN?” jest dla ciebie?

Tworząc materiały do webinaru, czuliśmy, że jesteśmy w swoim żywiole. Moment pojawienia się naszych usług na rynku zbiegł się z pandemią koronawirusa. Nie czujemy jednak, żebyśmy coś stracili. Zabawy i atrakcje weselne HAPPYWED oraz towarzyszący im PhotoBox są produktami z kategorii nowoczesnych technologii. Oznacza to, że imprezy, na jakich się pojawiają, różnią się od tych dobrze nam znanych. W czasach, gdy los wesel jest niepewny, HAPPYWED jawi się jako puzzel idealnie pasujący do tej układanki. Pozwól więc, że zdradzimy ci, jak zarabiać na imprezach w kryzysie dzięki naszym usługom.

Styczniowy webinar skierowany jest do większości podwykonawców branży rozrywkowej, a w szczególności weselnej. Może też zainspirować każdego, kto szuka pomysłów na swoje własne wesele w problematycznym roku 2021. Jakich więc informacji możesz się spodziewać? Czy faktycznie dowiesz się, jak zarabiać na imprezach w kryzysie? W tym artykule postaramy się udowodnić ci, że nasz webinar to doskonały pomysł na spędzenie styczniowego wieczoru.

jak zarabiać na imprezach w kryzysie

Idealne rozwiązanie dla DJ’ów

Oprawa muzyczna wesela to nie tylko bloki taneczne, a realizacja całego planu imprezy, od pojawienia się Młodych na sali, do ostatniego gościa. DJ zapewnia oprawę muzyczną do składania życzeń, pierwszego tańca, podziękowań, krojenia tortu, oczepin i wszystkich zabaw oraz atrakcji. To on jest klamrą spinającą cały scenariusz udanego przyjęcia weselnego.

Jako organizatorzy imprez wiemy, ile to wymaga pracy przed samym weselem, a ile w trakcie. Jesteśmy świadomi też różnych niedogodności, z którymi DJ’e muszą się zmagać w trakcie przyjęcia. Zewnętrzne atrakcje, niezależne od jego osoby, potrafią wprowadzić spory chaos. A kto będzie przed Młodymi odpowiadał za wszelkie niedociągnięcia? Niestety właśnie DJ.

HAPPYWED w dużej mierze rozprawia się z takimi problemami i pozwala DJ’owi zapanować nad całym weselem. Rozwiązanie, które rozbuduje ofertę, a jednocześnie nie przysporzy więcej pracy to właśnie dopowiedzieć na pytanie „jak zarabiać na imprezach w kryzysie”. Nowoczesna technologia, która ułatwia życie, ciekawa nowość na rynku, sprytny sposób na wyeliminowanie konkurencji, sukces inwestycyjny, to właśnie nasz HAPPYWED.  

Jak zarabiać na imprezach w kryzysie będąc konsultantem ślubnym

Chcemy, aby nowoczesna technologia już teraz zawitała w weselnych realiach. HAPPYWED sprawi, że w końcu będzie można mówić o nowym stylu wesel na miarę XXI wieku. Dzięki nam na rynku jest dostępne na tyle nowoczesne rozwiązanie, że taką potrzebę Par Młodych można spokojnie zaspokoić. Proponując nasze usługi, konsultant ślubny zapewnia nie tylko gorącą nowość, ale też cały wachlarz oryginalnych pomysłów. Narzeczeni mogą więc w nich przebierać ile tylko zechcą.

Jeśli konsultant ślubny pyta nas jak zarabiać na weselach w kryzysie, to wiemy co odpowiedzieć. Pokaż klientom, że w końcu mogą mieć oryginalne wesele, w nowoczesnym stylu, łatwo dopasowujące się do pandemicznych obostrzeń. HAPPYWED sprawia, że nawet mała, kameralna uroczystość może być weselem wysokiej jakości. Dla nas nie liczy się ilość i wiemy, że konsultanci ślubni również stawiają na dbałość o szczegóły. To nas łączy.

jak zarabiać na imprezach w kryzysie

HAPPYWED dla firm eventowych

Tutaj należy wspomnieć, że nasze rozwiązanie zostało stworzone z myślą o branży weselnej, ale z łatwością można je dopasować do każdej imprezy lub uroczystości. Oferowane przez nas atrakcje i zabawy mogą uświetnić również imprezę firmową, jubileusz, urodziny, wieczór kawalerski, dowolny festyn na otwartej lub zamkniętej przestrzeni. To wcale nie musi być wyłącznie wesele.

Zestaw naszych zabaw oraz PhotoBox świetnie wpasowują się z niemal każde zapytanie klienta o ofertę. HAPPYWED można potraktować jak uniwersalny, ale personalizowany klocek pasujący do większości układanek. Jak zarabiać na imprezach w kryzysie jako firma eventowa? Oczywiście poprzez zaproponowanie swoim klientom nowoczesnego rozwiązania, które dodatkowo ułatwi dostosowanie się do pandemicznych realiów.

Dla szukających inspiracji na własne wesele

Wiele Młodych Par stoi dziś przed trudnym wyborem: na jakie wesele się zdecydować, aby zaspokoiło ich potrzebę wyjątkowego przyjęcia, a jednocześnie nie naraziło na rozczarowanie z powodu obostrzeń. Naszą radą jest zapoznanie się z ofertą HAPPYWED, czyli zestawem nowoczesnych atrakcji, które pomocą zorganizować niezapomniane, ale również bezpieczne wesele.

Jeśli szukacie sposobu na ciekawe animowanie zabaw dla gości, przy jednoczesnym utrzymywaniu dystansu to HAPPYWED jest doskonałym wyborem. Do tego nie wymaga udostępniania żadnych urządzeń i niehigienicznych rekwizytów, przez co odpada konieczność dezynfekcji lub całkowitej wymiany materiałów. Oznacza to, że nie trzeba rezygnować z fotobudki, ponieważ PhotoBox jeszcze lepiej sprawdzi się w tej roli, dzięki zdalnemu sterowaniu za pomocą smartfona.

jak zarabiać na imprezach w kryzysie

HAPPYWED podpowie jak zarabiać na imprezach w kryzysie

Wspólnym mianownikiem są nowe realia, które zapoczątkowała pandemia. Również dla nas, autorów rozwiązania HAPPYWED, są to trudne czasy, które zmieniły wszystkie nasze plany na rok 2021. Dzięki temu jednak jeszcze bardziej wierzymy w nasz produkt i widzimy jeszcze więcej argumentów przemawiających za tym, że to doskonałe rozwiązanie na nadchodzący sezon. Z całą więc pewnością wiemy, że w trakcie styczniowego webinaru powiemy Wam, jak zarabiać na imprezach w kryzysie nie tylko pandemicznym.

Udostępnij ten post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email