atrakcje weselne

Dlaczego raz na zawsze powinniśmy zapomnieć o fotobudkach jakie znamy?

To musiało się stać. Nasz znajomy DJ całe swoje życie zawodowe spędził na prowadzeniu różnego rodzaju imprez. Był przekonany, że czeka go ten sam los, co wszystkich wodzirejów – walka z fotobudkami o atencję gości i próba wyróżnienia się na tle ogromnej konkurencji. Wystarczyła jedna rozmowa na temat HAPPYWED – atrakcje weselne, aby zrozumiał, jak w prosty i efektowny sposób może zdobyć nowych klientów, udoskonalić swoje atrakcje oraz zarobić zdecydowanie więcej.

Wyobraź sobie świat, w którym cała impreza jest pod Twoją wyłączną kontrolą, a Ty z nikim nie dzielisz się wynagrodzeniem. Nikt nie rozprasza gości i nie odciąga ich uwagi. Jedynym pretendentem do tytułu Najlepszego Mistrza Ceremonii jesteś właśnie Ty. Mimo że brzmi to, jak opis Raju lub Krainy Wiecznego Urodzaju dla każdego DJ’a, to jest to jednak wizja do zrealizowania. Wystarczy, że nie będziesz stał biernie, narzekał na trudne czasy i skorzystasz z narzędzi, które Ci zapewnimy. Dzięki nim stworzysz wyjątkową ofertę, eliminującą bezpośrednią konkurencję i jeszcze zagwarantujesz sobie konkretne zyski. A pisząc „zyski” mamy na myśli nawet 45 tysięcy złotych rocznie!

Nie dziel się ani sukcesem, ani pieniędzmi

Pora zrobić porządek w branży rozrywkowej i pozbyć się wszystkich intruzów. Nie może być tak, że DJ lub zespół zapewniają oprawę muzyczną i rozrywkę, a także prowadzą całą uroczystość i jeszcze muszą dostosowywać się do innych, narzucających swoje dodatkowe atrakcje weselne. Jest to po prostu niesprawiedliwe, problematyczne i frustrujące dla każdego przedsiębiorcy. Skończ wreszcie chodzić na ustępstwa i podyktuj własne warunki.

HAPPYWED daje Ci takie narzędzia, dzięki którym możesz całkowicie wyeliminować problem pojawiających się na uroczystościach fotobudek. Nasze rozwiązanie to także nowoczesne zabawy, które dowolnie wpleciesz w przebieg imprezy i z powodzeniem zastąpisz nimi nękającą Cię fotozmorę. 

Atrakcje weselne HAPPYWED to również PhotoBoxa, który nazywamy też Fotobudką 2.0. Posiada on wszystkie zalety klasycznej fotobudki, eliminuje jej irytujące wady oraz wprowadza wiele dodatkowych funkcji dzięki korzystaniu z nowoczesnych technologii mobilnych. Możesz zdalnie włączać i wyłączać PhotoBoxa, tymczasowo udostępniać wybrane zabawy konkretnym gościom i animować zabawy dla dzieci. Zamiast więc znosić na imprezie obecność dodatkowej fotobudki, możesz poszerzyć swoją własną ofertę o rozwiązanie o wiele bardziej atrakcyjne, a nawet tańsze od konkurencji.

Pamiętaj, że wyboru DJ’a lub wodzireja Młoda Para dokonuje przed pozostałymi atrakcjami. Z HAPPYWED w swojej ofercie możesz osobiście zaspokoić potrzebę dodatkowych niespodzianek dla gości swoich klientów i sprawić, że nawet nie przyjdzie im do głowy szukać fotobudki z innego źródła. Brzmi jak mniej kłopotów i więcej dochodu, prawda?

Nowoczesne i ORYGINALNE zabawy

Dostęp do naszych atrakcji weselnych daje zwykły smartfon. Oznacza to, że nie musisz inwestować w drogie akcesoria, bo Twoi goście wszystkie potrzebne narzędzia mają we własnych telefonach. To dzięki nim mogą brać udział w personalizowanych quizach i konkursach, organizować loterie i karaoke, głosować, a także robić sobie oryginalne pamiątkowe zdjęcia i swobodnie się nimi wymieniać.

Również korzystanie z PhotoBoxa jest bardzo proste i wymaga wyłącznie smartfona. Nasza technologia pozwala na skanowanie kodów QR z telefonu, sterowanie zdalnym wyzwalaczem, wybieranie ciekawego tła do zdjęcia bez green-screena oraz zabawnych filtrów. Zamiast topornej fotobudki, która potrzebuje dodatkowej obsługi oraz całego zestawu śmiesznych akcesoriów, możesz zaoferować gościom coś znacznie lepszego, bardziej elastycznego i dostosowanego również do Twoich potrzeb. PhotoBox jest z reguły mniejszy, bardziej poręczny i prostszy w montażu oraz demontażu. Dodatkowo jest całkowicie zautomatyzowany. Nie wymaga na przykład pomagającego gościom asystenta, jakże niezbędnego w przypadku klasycznych fotobudek.

Zapanuj nad CAŁĄ imprezą

Uwolnij się od ograniczeń, które sprowadza na Ciebie konkurencja i spraw, że Twoja oferta będzie w stanie w pełni obsłużyć całą imprezę. Dzięki HAPPYWED udostępnisz gościom plan imprezy, przewidziane menu, zapewnisz pamiątki w postaci zdjęć i nagród za udział w konkursach oraz zintegrujesz wszystkich specjalnie zaprojektowanymi zabawami konkursowymi. W obliczu takiego wachlarza atrakcji weselnych żaden gość nie pozostanie niewzruszony.

Szczególnie bardzo możesz liczyć na sympatię najmłodszych uczestników imprezy, których czas wypełnisz grami stworzonymi właśnie z myślą o małych gościach. Za taką animację zabawy podziękują Ci z pewnością organizatorzy przyjęcia i opiekunowie dzieci, którzy chętnie skorzystają z chwili odpoczynku od swoich pociech. Gwarantując porywającą zabawę dla każdego uczestnika, możesz śmiało przyznać, że na Twoich imprezach nie potrzeba zewnętrznych usług, ponieważ masz najlepsze atrakcje weselne. To Twój sukces i Twoje pieniądze. Nie musisz się z nikim nimi dzielić. 

Zdecydujesz się, czy pozwolisz się dalej skubać? 

Całe swoje życie zawodowe spędziłeś na prowadzeniu różnego rodzaju imprez. Byłeś przekonany, że czeka Cię ten sam los, co wszystkich wodzirejów – walka z fotobudkami o atencję gości i próba wyróżnienia się na tle ogromnej konkurencji. Wtedy poznałeś HAPPYWED i dowiedziałeś się, jak w prosty i efektowny sposób możesz zdobyć nowych klientów oraz zarobić zdecydowanie więcej niż do tej pory. Dzięki naszemu rozwiązaniu zyskasz pieniądze, pozbędziesz się utrudnień w postaci klasycznych, nudnych fotobudek i unikniesz utraty kontroli nad swoją imprezą. Teraz już wiesz co robić. Piłeczka jest po Twojej stronie.

Po więcej informacji na temat nowoczesnych rozwiązań, które zagrają główną rolę w sezonie 2021, zapraszamy na nasz styczniowy webinar. Nie czekaj i zapisz się już dzisiaj!

Udostępnij ten post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email