O czym pamiętać przed ślubem? – checklista do pobrania

Są dwa rodzaje zadań, o których pamiętać powinna każda para planująca się pobrać. Pierwsza kategoria to zadania super ważne, bez których nie odbędzie się żadna uroczystość. Druga kategoria to cała masa tak zwanych fanaberii, będących owocem marzeń oraz inspiracji.

Zanim więc przejdzie się do realizowania ślubnych planów, należy nadać priorytety naszym planom i w pierwszej kolejności zadbać o realizację tych najważniejszych. Stworzyliśmy dla Was narzędzie, które już określa kategorię zadań super ważnych i pozostawia miejsce to zapisania tych bardziej elastycznych. Tego typu lista to sprawdzony sposób i gwarantujemy, że nie zaszkodzi.

Prezent dla WAS

Pod koniec października obchodziliśmy mini święto #ChecklistDay. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was listę zadań, która powinna pomóc każdej Młodej Parze w koordynowaniu najważniejszych aktywności przed ślubem.

Naszą listę można wydrukować sobie w różnych formatach i włożyć do notesu, kalendarza lub zawiesić na drzwiach lodówki. W ten sposób zawsze będziecie mieć na oku aktualną informację, na jakim etapie przygotowań jesteście. Kto wie, może dzięki liście unikniecie różnych opresji?

Darmowa checklista do pobrania

Wskazówka techniczna: pobierz plik na swój dysk i dopiero wydrukuj. Dzięki temu masz pewność, że drukujesz plik w najwyższej jakości.

>>> POBIERZ DARMOWĄ CHECKLISTĘ <<<

Pamiętajcie, aby dać nam znać, czy lista się Wam przydała. To dla nas nieocenione wskazówki, pozwalające tworzyć dla Was jeszcze lepsze materiały!

Udostępnij ten post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email